Başkan Yıldız Galata Bölgesi Esnafıyla Buluştu

Başkan Yıldız, Bilim Beyoğlu’nda düzenlenen görüşmede Galata bölgesi esnafıyla bir araya gelmiş olarak talep ve önerilerini dinledi.

Beyoğlu’nda, kademeli normalleşme dönemine geçilmesiyle beraber ilçe esnafının sorunlarının süratli bir halde çözüme kavuşturulması amacıyla esnaf toplantıları düzenleniyor.  “Beyoğlu’nu dinliyor, beraber yönetiyoruz” sloganıyla meydana gelen toplantılar her hafta değişik bir bölgede yapılıyor. Toplantılara Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız başkanlık ediyor. Son olarak Bilim Beyoğlu’nda düzenlenen görüşmede Galata bölgesi esnafıyla bir araya gelen Başkan Yıldız, talep ve önerileri dinledi.

BÖLGE ESNAFI İSTEKLERİNİ DİLE GETİRDİ

Başkan Yıldız’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılmış olduğu görüşmede, bölge esnafı tek tek söz alarak isteklerini dile getirdiler. Mahallelerle ilgili yapılması ihtiyaç duyulan çalışmaların da istişare edilmiş olduğu görüşmede, Başkan Yıldız talepler doğrultusunda lüzumlu çalışmaların biran evvel yapılması için ilgili birimlere yönerge verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marlboro double fusion gaviscon ne işe yarar